Aqua Terra Show

3-тя Міжнародна спеціалізована виставка АКВАТЕРРА Шоу – 2018

Дата проведення: 31 серпня – 2 вересня 2018 р.

Місце проведення: Виставковий Центр «АККО Інтернешнл» (пр-т. Перемоги, 40-Б, м.Київ, Україна)

Організатори: Громадський Союз “Об’єднання зообізнес України”, Всеукраїнська Асоціація акваріумістів

Партнери заходу: ТМ Природа, компанія COLLAR

АКВАТЕРРА Шоу – це спеціалізований захід зообізнеса, присвячене сучасній акваріумістики, тераріумістики і декоративним ставків, орієнтоване на пожвавлення, підтримка і розвиток даного напряму

АКВАТЕРРА Шоу – значимий і унікальний український проект, професійне, іміджеве і розважальний захід високого класу для виробників, заводчиків, колекціонерів, професіоналів, хоббісти, риборазводчіков, рослинників, террариумистов, прудовиков, акваріумістів, постачальників тварин, сервісних компаній, дизайнерів, дистриб’юторів, любителів і власників тварин і екзотів. Відмітна риса виставки – об’єднання сегментів B2B і B2С.

Роботу виставки супроводжують численні експозиції риб, рослин і екзотичних тварин, майстер-класи, презентації, семінари, шоу і конкурси.

АКВАТЕРРА Шоу – імпульс до розвитку! Дозволяє налагодити взаємини, зблизити учасників ринку, дає можливість підвищити майстерність і перейняти досвід у авторитетних колег. Одна з головних завдань – викликати інтерес у споживача, який зможе прийти і з головою зануритися в атмосферу всього, що пов’язано з акваріумістикою, тераріумістики і декоративними ставками.

АКВАТЕРРА Шоу – зоо подія року!

Залишити відповідь